wydarzenia

daniel pawłowski art malarstwo artist obrazy  daniel pawlowski

WYSTAWA "STATEK ROBINSONA!"
Niespotykane dotąd wydarzenie! Galeria Miejska zamieniła klasztorne wnętrza Muzeum Architektury we Wrocławiu w zdruzgotany żaglowiec. To „Statek Robinsona” – międzynarodowa prezentacja sztuki współczesnej! Wernisaż 10 maja o godzinie 18:00. Zapraszamy!
Na potrzeby ekspozycji Statek Robinsona sale wystawiennicze zostaną zaaranżowane scenograficznie jako wrak zdruzgotanego żaglowca z umiejscowionymi pomiędzy jego szczątkami pracami artystów. Wobec tego pokaz charakteryzować będzie odejście od linearnego schematu prezentacji dzieł, zaś poszczególne realizacje ściśle powiązane zostaną z koncepcją scenograficzną. Wystawa gromadząca około 190 prac będzie stanowiła jeden z największych pokazów sztuki figuratywnej Europy Środkowo-Wschodniej. W ekspozycji weźmie udział 55 zarówno młodych i obiecujących, jak i uznanych już artystów z Polski (m. in. Marcelina Groń, Paweł Baśnik, Tomasz Poznysz, Zdzisław Nitka, Daniel Pawłowski, Artur Przebindowski, Marcin Kołpanowicz), Czech (m.in. Martin Mainer, Zbynek Sedlecky, Samuel Pauco), Słowacji (m. in. Silvia Krivosikova, Rastislav Podoba, Veronika Šramatyová) i Węgier (m. in. Imre Bukta, Adam Dallos, Péter Ujházi). Wśród zaprezentowanych prac znajdzie się zarówno malarstwo, grafika, fotografia, jak i rzeźba czy obiekty szklane.

AUKCJA 25.11.2017!
Drodzy Państwo,
Wydawało się, iż ostatnie wydarzenie aukcyjne trochę rozluźni napięcie wynikające z oczekiwania na obrazy Daniela Pawłowskiego, jednak efekt był całkiem odwrotny i pozostał pewien niedosyt ze strony kolekcjonerów. Nasiliło się też zainteresowanie oraz ilość pytań o dostępność płócien artysty. W związku z tym postanowiliśmy po raz drugi dać szansę tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli wylicytować obrazu: ,,Czekanie me to Ty..’’.
Prezentujemy Państwu najnowszą pracę Daniela: ,,Nie pytaj dokąd..”
Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia obrazu w Sopockim Domu Aukcyjnym od 10.11.2017 r. Sama aukcja odbędzie się 25.11.2017 r. w Sopocie o godzinie 19.00
Chcemy równocześnie poinformować, iż jest to ostatnie tego typu wydarzenie, które daje możliwość szybkiego nabycia dzieła artysty, bowiem na jakiś czas zawieszamy aktywność w domach aukcyjnych. Wiąże się to z przygotowaniami Daniela Pawłowskiego do innych ważnych projektów. Dlatego też informujemy, że na przestrzeni kilku miesięcy dostępność prac artysty będzie znacznie ograniczona.

Zespół Daniel Pawłowski – artist.

Nadmieniam, iż aukcja rozpoczyna się od kwoty 1500 zł.

Udział w licytacji można brać również telefonicznie! 
Wystarczy zgołsić taką chęć  w domu aukcyjnym telefonicznie bądź mailowo:
modern@sda.pl
tel. 739 403 497, 603 890 001

AUKCJA 19.08.2017!

Chciałbym poinformować Państwa o nadchodzącym wydarzeniu, a mianowicie możliwości nabycia obrazu pt. ,,Czekanie me, to Ty..’’ w drodze licytacji organizowanej przez Sopocki Dom Aukcyjny w dniu 19 sierpnia o godzinie 19.00.

W związku z licznymi pytaniami o dostępność prac i dość długim oczekiwaniu przez Państwa, postanowiliśmy podarować wszystkim zainteresowanym równe szanse na zakup/wylicytowanie obrazu. Nadmieniam, iż aukcja rozpoczyna się od kwoty 1500 zł.
Udział w licytacji można brać również telefonicznie! 
Wystarczy zgołsić taką chęć  w domu aukcyjnym telefonicznie bądź mailowo:
modern@sda.pl
tel. 739 403 497, 603 890 001

Obraz będzie można obejrzeć w Sopocie na żywo już od
5 sierpnia na wystawie przedaukcyjnej.  Katalog dostępny online pod adresem:
https://issuu.com/sopockidomaukcyjny/docs/8_aukcja_sztuki_xxi_wieku_-_katalog

Free WordPress Themes, Free Android Games